لینک مستقیم فایل<دانلود پاورپوینت مترو >

پاورپوینت در مورد مترو ,پاورپوینت جایگاه مترو در حمل و نقل,پاورپوینت مزایا و معایب مترو دانلود پاورپوینت مترو با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل دانلود پاورپوینت مترو . قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات38حجم10502/968 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت مترو جهت رشته حمل و نقل در 38 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


ایده احداث مترو اولین بار بطور جدی در کشورهای انگلستان و آلمان مطرح شد که این ایده اولیه به این صورت بود که دو ایستگاه اصلی راه آهن در دو سوی شهر توسط یک محور زیرزمینی به هم متصل شود. اولین طرح : سال ۱۸۶۳ میلادی در شهر لندن بود که یک قطار زیرزمینی به کمک نیروی لوکوموتیو بخاری، مسافران را جابجا می کرد. در سال ۱۸۹۰ میلادی در شهر برلین اولین قطار زیرزمینی که به کمک الکتریسیته حرکت می کرد، به کار افتاد. اولین مترو در آسیا در سال ۱۹۲۷ میلادی در ژاپن مورد بهره برداری قرار گرفت.در آمریکا اولین مترو در سال۱۸۹۲ میلادی در شهر شیکاگو ساخته شد که بیشترین مسیر آن روی زمین احداث شد. اولین مترویی که مسیر حرکت آن کاملاً در زیرزمین قرارداشت در شهرهای بوستن در سال۱۸۹۷ میلادی و نیویورک ۱۹۰۴ میلادی ساخته شدند.


فهرست مطالب:
مترو در جهان
پدافند عامل و غیر عامل
مواردی از پدافند غیر عامل در جهان
روش های برق رسانی به مترو
مترو در ایران و اهواز
مشکلات قطار شهري
جلوگیری از هدر رفتن منابع طبیعی


"

مطالب دیگر:
🔑دو فايل پرورش و نحوي نگهداري و مشخصات اردك و غاز🔑هارددیسک چگونه کارمیکند؟🔑ویروسهای کامپیوتر🔑آموزش c++🔑آموزش پاورپوینت🔑مسافت سنج لیزری🔑بازی روی میز -1🔑بازی روی میز -2🔑بازی روی میز -3🔑بازی روی میز -4🔑بازی روی میز -5🔑بازی روی میز -6🔑مجموعه کتاب های راهنمای جامع کار و تحصیل در ترکیه🔑کتاب گرامر زبان ترکی استانبولی (به زبان انگلیسی)🔑آسانسور و استاندارد آن🔑بازیابی اطلاعات و پایگاه داده ها(حافظه)🔑مقدمه اي بر UM1🔑بازی کشتی کج🔑طراحی چراغ عقب خودرو🔑آموزش 504 لغت در دو ساعت به صورت رمزی🔑دانلود کتاب راهنمای بهداشت، نگهداری و تربیت سگ(کاملا فارسی)🔑همه چیز درباره تافل🔑مراجع و منابع تافل - Famous books for TOEFL🔑آموزش Reading تافل🔑خلاصه کتاب مدیریت پروژه محمد جواد عاصمی پور