لینک مستقیم فایل<دانلود پاورپوینت سیزده بدر >

پاورپوینت در مورد سیزده به در ,پاورپوینت رسوم و فلسفه روز 13 بدر,پاورپوینت در مورد جشن سیزده بدر دانلود پاورپوینت سیزده بدر با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل دانلود پاورپوینت سیزده بدر . قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات10حجم546/974 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت سیزده بدر جهت رشته تاریخی در 10 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

سیزده‌به‌در سیزدهمین روز فروردین ماه و از جشن‌های نوروزی است. در تقویم‌های رسمی ایران این روز روز طبیعت نامگذاری شده‌است و از تعطیلات رسمی است. برخی بر این باورند در این روز باید برای راندن نحسی از خانه بیرون روند و نحسی را در طبیعت به در کنند. اما برای اثبات اینکه ایرانیان قدیم هم این دیدگاه را داشتند هیچ روایت تاریخی و قابل استنادی وجود ندارد.
بعد از سیزده به در، جشن‌های نوروزی پایان می‌پذیرد.
هیچ سندی وجود ندارد که مردمان نسل‌های پیشین از نحسی سیزده سخن گفته باشند، شاید از آنجایی که دربارهٔ این روز آگاهی کمتری وجود داشته در یکی دو قرن اخیر شاید بدلیل اینکه عدد ۱۳ در بعضی ادیان و فرهنگها نحس دانسته می‌شود در ایران نیز این بدعت یا علت بی پایه و اساس را به سیزده بدر اضافه کردهاند. در نیم قرن گذشته که سیزده بدر جایگاه همگانی در ایران پیدا کرده است


فهرست مطالب:
فلسفه سیزده به در
تیر روز


"

مطالب دیگر:
📝پاورپوینت مزاج شناسی📝پاورپوینت انواع روش تدریس📝پاورپوینت مفهوم ارائه شفاهي و سخنرانی📝تحقیق اصول و راهکارهای مدیریت بحران📝پاورپوینت روش هاي دست يابي به توسعه اقتصادي📝پاورپوینت مدل هاي رشد اقتصادی📝پاورپوینت تجزیه و تحیل تکنیکال📝کتاب Acca: Paper F7: Financial Reporting📝فایل اکسل تبدیل عدد به حروف📝تحقیق انواع موتورهای الکترونیکی و هدف استفاده از آن📝تحقیق آسیب های جرایم رایانه ای📝پاورپوینت مباحث تئوری حقوق تجارت درس حسابداری شرکت ها📝پاورپوینت آشنایی با کلیات حقوق اداری📝مجموعه قالب های پاورپوینت آماده برای رشته معماری📝پاورپوینت دوران نامزدی تا زندگی مشترک📝تحقیق حقوق كودك آزاري در جامعه📝تحقیق هرمنوتیک و معماری📝تحقیق نوزایی شهری و شهر سالم در شهرسازی📝فایل اکسل تعرفه خدمات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح سال 1397📝تحقیق مقايسه رفتار مکانيکی خاک های مخلوط با رفتار خاک های رسی با استفاده از تحليل عددی📝پاورپوینت کاربرد مصالح ژئوسنتتیک در بهسازی زمین به زبان انگلیسی📝پاورپوینت کاهش پتانسیل روانگرایی با استفاده از ستون های شنی به زبان انگلیسی📝تحقیق نمای ساختمان و انواع آن📝تحقیق هوش هیجانی کودکان چه تاثیری بر پیشرفت آن ها دارد؟📝تحقیق چگونه می توان اعتماد به نفس کودک را افزایش داد؟